Lajme

Kallashi: Po du me u martue , po s’po m’lë Arben Vitia

Situatën e pandemisë po e përjeton keq edhe “Kallashi”.

Duke qenë një femër e dalluar nga femrat tjera, edhe kur është fjala për martesë ajo çdo herë e shëndrron në hajgare, shkruan “Kosovarja”.

Pasi që ministri Vitia ka paralajmëruar që këtë vit do të anulohen dasmat dhe tubimet e shumta, Kallashi e llogarit si ndalesë prej tij që të martohet.

Në një storie të postuar në Instagram ajo shkruan: “ Këtë vit unë po du mu martu, po spom len Arben Vitia”.

Sigurisht, ajo në këtë situatë ka vendosur që vendimin e ministrit ta shëndrrojë në humor.

View this post on Instagram

Gjesi

A post shared by Kallashi Official ❤️ (@_donjetakosumi) on Apr 3, 2020 at 2:12am PDTBurimi

Back to top button