Magazina

Kallashi vjen mahnitëse me fotot e fundit

Kallashi është një emër i njohur tashmë për të gjithë.

Ajo njihet për vallëzimet e saj në vende të ndryshme.

Por, edhe për veshjen shumë dhe fotot e bukura.

Në fotot e fundit ajo duket mahnitëse ndërsa ka marrë edhe shume pëlqime e komente nga fansat./ Infokosova

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button