Magazina

Kapen ‘mat’ Ledjana e Mevlani duke i dhënë para Arjan Konomit

Ledjana Prenga e Mevlan Shaba janë një nga çiftet me të përfoluara të Përputhen.

Secila foto, video apo koment i tyre bëhet lajm.

E një video të tillë e ka postuar vetë Ledjana në InstaStory.

Aty Mevlani bën shaka dhe thotë se nuk janë duke shkruajtur skenar pastaj nxjerr disa para për t’ia dhënë Arjanit derisa ky i fndit nuk i pranon, sigurisht e gjithë kjo ishte një shaka që u përcjell me shumë të qeshura nga të gjithë./Infokosova/

Back to top button