fbpx
Fun

Kapet duke goditur vazhdimisht qenin e tij, burri dënohet me 23 javë burg

Një burrë është burgosur pasi kishte grushtuar në vazhdimësi qenin e tij në fytyrë në një park publik, transmeton Telegrafi.

Robert Black, 51 vjeç, nga Newbury, Angli, u kap në kamerat e sigurisë duke goditur kafshën pesë herë në Victoria Park të qytetit.

Ai u shpall fajtor për një akuzë se shkaktoi vuajtje të panevojshme te një kafshë e mbrojtur.

Sipas mediave, si pasojë ai u dënua me 23 javë burg dhe iu ndalua mbajtja e kafshëve për 10 vjet. /Telegrafi/

The post Kapet duke goditur vazhdimisht qenin e tij, burri dënohet me 23 javë burg appeared first on Telegrafi.

Source link


Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close