Lajme

Kaq shumë i janë thelluar operacionet Ëngjellusha Salihut, as vetë nuk i fsheh më

Këngëtarja, Ëngjellusha Salihu ka bërë operacione plastike dhe kjo dallohet shumë lehtë.Ajo publikon fotografi të shumta në rrjete sociale e cila çdo ditë duket më ndryshe, shkruan portali GazetaBlic.

Së fundi, ka postuar një imazh e cila ka shfaqur bukurinë e saj natyrale por nuk ka arritur t’i fshehë ndërhyrjet. Përderisa, Ëngjëllusha e ka postuar këtë fotografi tregon qartë se pajtohet dhe nuk e ka problem të shfaq operacionet që ka bërë.

Ndryshe, ajo mori pëlqime dhe komente nga më të ndryshmet nga fansat dhe ndjekësit.

View this post on Instagram

🕊

A post shared by ENGJËLLUSHA SALIHU OFFICIAL (@engjellushasalihu) on Jun 15, 2020 at 6:21am PDTBurimi

Back to top button