Lajme

Kelmendi: Kurrë mos u tutni nga keksat e napolitankat, por nga njerëzit që e dëmtojnë Kosovën

Ramiz Kelmendi, ish deputet ka kritikuar kryeministrin në detyrë, Albin Kurti rreth importimeve nga Serbia, transmeton Periskopi.

‘’Importuesit më të mëdhenj të Serbisë janë miq të Kurtit. Ai i ka mbështet. Unë i di miqtë dhe financuesit e Kurtit’’, ka thënë ai sonte në Rubikon.

‘’Plazës po i del afati sepse qytetari është mësu. Kurrë mos u tutni nga kesat, napolitiankat e çokollatat, por nga njerëzit që e dëmtojnë Kosovën’’/PERISKOPI

Source link

Back to top button