Lajme

Kënga e re e Bebe Rexhës me klip “hot”, shqiptarja publikon skenat e para si flokëkuqe

Bebe Rexha është gati të publikojë këngën e saj të radhës.

“Baby I’m Jealous” quhet kënga e shqiptares së famshme që pritet të lansohet brenda pak ditëve.

Bebe ka zbuluar dje dukjen në klipin e kësaj kënge.

Me flokë të kuqe dhe me një gjysëm bluzë, Bebe Rexha ka paralajmëruar se bëhet fjalë për një klip goxha të nxehtë. /Indeksonline/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button