US

Këngëtari kosovar mes lotësh kujton nënën e ndjerë: Nana jem ma ka shu driten edhe ka shku

Frontmeni i grupit Pro Band Moni Rama veq momenteve të mira dhe interesante nëpër dasma ka rrëfyer edhe për vdekjen e nënës së tij, e cila e shoqëronte në çdo mbrëmje muzikore, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Moni mes lotëve u shpreh se me vdekjen e nënës i është shuar një dritë.

“Nana jem ma ka shu driten edhe ka shku” theksoi duke transmetuar dhe një mesazh emocionues për të gjithë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button