Lajme

Kështu dukej Leonora 21 vite më parë

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, përcjell ORAinfo.

Si të gjithë qytetarët e Kosovës, edhe Leonora është izoluar në shtëpi për shkak të përhapjes së koronavirusit.

E gjatë kësaj kohe ajo nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto me të cilën kthehet 21 vite më parë.

Kështu dukej Leonora atëherë.

Burimi

Back to top button