Lajme

Kështu dukej Remzie Osmani kur ishte nuse

Këngëtarja e muzikës popullore, Remzie Osmani është njëra nder favoritet për adhuruesit e muzikës së saj.

Ajo aktualisht është në xhirime të këngëve dhe bashkëpunimeve të reja për festat e fund vitit, shkruan infokosova.

Remzie Osmanin, jemi mësuar tash e sa kohe ta shohim të veshur e të rregulluar mirë deri në detajet e fundit.

Po nëpër rrjete sociale tash e sa kohë qarkullon një fotografi, në kohën kur Remzia ishte e re dhe e veshur ne rroba tradicionale si nuse.

Në këtë foto ajo shihet përkrah djalit të saj Hamzes dhe vajzës Rioles./Infokosova

Back to top button