Magazina

Kështu e kap dhe e shtrëngon në bel Bajo konkurrenten superseksi Adën
Ada është konkurrentja më e Përfolur e Përputhen.

Ajo ka rritur të fitoj simpatin e publikut ashtu si të djemve në studio, shkruan InfoKosova.

Bajo ishte ai që realizoi takim romantik me Adën javën e kaluar.

Ndërsa ata kanë postuar një fotografi ku Bajo shihet se e kap për beli Adën./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button