Lajme

Këto komplete ia theksojnë trupin perfekt Gëzimes

Gëzimja është një ndër nuset më të komentuara në mediat rozë.

Ajo në të shumtën e kohës kalon në lajm, duke shkëlqyer në forma të ndryshme, shkruan “Kosovarja”.

Këtë herë, me një veshje të bukur dhe përkushtim në flokët dhe grimin e saj Gëzimja duket e mrekullueshme.

Për më shumë, shikojeni imazhin në vijim.

Back to top button