Magazina

Kida i zbulon thuajse të gjitha me të brendshmet transparente
Këngëtarja e njohur ka provokuar në rrjete sociale.

Kida është njëra ndër këngëtaret më të dashura të publikut shqiptar, e cila përveç se njihet për talentin e saj ajo pëlqehet në masë të madhe për stilin e saj.

Ajo njihet për stilin e saj mjaft të veçantë, të cilin e shfaq në paraqitjet e ndryshme në Instagram.

Bukuroshja së fundi ka publikuar disa imazhe ku u shfaq edhe më joshëse e provokuese se gjithnjë, ajo erdhi e veshur me xhinse në pjesën e poshtë por ishte bluza transparente ajo që mori vëmendjen e fansave.

Kida kishte zgjedhur të vishte bluzën e bardhë me dantellë delikate teksa ishte edhe mjaft transparente sa thuajse i zbuloi edhe pjesët më intime të trupit.

Këngëtarja pranoi komente pozitive për prurjen, duke u komplimentuar për fizikun dhe bukurinë natyrale që sjell gjithmonë në ekranet e ndjekësve./Lajmi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button