Magazina

Kjo foto e Vesa Lumës dhe djalit të saj do ju lë pa fjalë

Vesa Luma është njëra ndër këngëtaret më të dashura dhe të suksesshme në vend.

Ajo komentohet shumë për paraqitjet e saja e shumëçka tjetër.

Këngëtarja tashmë është duke qëndruar në Prishtinë bashkë me djalin e saj dhe ajo që ka rënë në sy është një foto që ka postuar ajo.

Vesa shihet bashkë me djalin ku të dy po duken si dy pika uji. /Kosovarja/

Vesa Luma me fustan super te hapur, tregon gjoksin me fustan të kuq

Vesa Luma postoi një video të re.

Ajo ka vënë në pah gjoksin me fustanin super të hapur.

Këngëtarja edhe pse nënë e një djali po e mban veten mjaft mirë ku shfaqet e kuruar në secilën paraqitje.

Ajo është e martuar me reperin nga Shqipëria Big Basta e që janë prindër të një djali që e kanë quajtur Lian./InfoKosova/

Shiko videon:

Vesa Luma duket yll në foton e fundit, zbulon dhe gjoksin

Vesa Luma është njëra ndër këngëtaret më të dashura të tregut muzikor shqiptar.

Këngët e saj janë ndër vite janë të pa harruara dhe dëgjohen edhe sot kudo, shkruan “Kosovarja”.

Kjo ka bërë që këngëtarja t’i rezistoj kohës dhe edhe pse tashmë Vesa i ka qëndruar më në hije tregut muzikor, ajo prap ka marrë vëmendje dhe pëlqehet ende si dikur.

Vesën gjithmonë e kemi parë të kuruar deri në detajin e fundit e ajo që ka rënë në sy së fundmi është një foto e saj ku Vesa po duket shumë bukur.

Si duket këngëtarja i ka ndalur vitet. /Kosovarja/

Vesa Luma është njëra ndër këngëtaret më të dashura të publikut.

Ajo ka ditur t’i rezistoj viteve si këngëtare duke bërë kështu të dëgjohen këngët e saja edhe pak kaq shumë kohësh.

Tashmë ka qëndruar më në hije duke mos qenë shumë aktive në tregun muzikor shqiptar.

Ndërkaq kjo nuk e ka bërë atë më pak të përfolur.

Ajo që ka rënë në sy së fundmi janë disa foto që Vesa i ka postuar në llogarinë e saj në Instagram.

Vëmendjen morri ekspozimi i gjoksit, ajo ka provokuar në fotot e fundit por megjithatë këngëtarja po duket shumë bukur. /Kosovarja/

Shiko foton:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button