Magazina

Kjo paraqitje e Trejsit në të brendshme do ju lënë pa fjalë
Bukuroshja Trejsi Sejdini ka postuar një set fotografish gjatë vikendit për të “ndezur” Instagramin.

Ajo është njëra prej vajzave më superseksi në Kosovë.

Fotot e saj dhe bukuria kanë bërë që ajo të përflitet në të gjitha anët, derisa fotot e saj të fundit që ka postuar gjatë vikendit në Instagram kanë marrë mijëra pëlqime.

Bukuroshja është paraqitur me një palë jelek të tejdukshëm që theksojnë gjoksin e saj, derisa poshtë ka të veshur xhinse kurse në krah një pallto të zezë lëkure që i rri asaj shumë bukur. /Express/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button