Magazina

Konkurrentja e Përputhen ‘çmend’ ndjeksit, vë në pah gjoksin gjigant
Mikela Pupa është njëra nga konkurrentet e reja të Përputhen 3.

Ajo shpejt ka arritur të marrë vemëndjen e publikut dhe mediave rozë, shkruan Infokosova.

Po ashtu në program tregohet mjaft e zëshme duke reaguar për situatat që i duken të padrejta.

Së fundmi ajo shfaqet majft e zjarrt me një fotografi ku vë në pah gjoksin e madh./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button