Magazina

Konkurrentja e re e Përputhen dhe Bruno shfaqen kaq të afërt në këtë video
Antonia Gjoka postoi një video të re.

Edhe pse ka vetëm dy ditë që u bë pjesë e Përputhen ajo ka filluar shoqërimin me konkurrentët, shkruan InfoKosova.

Pasi tha se Bruno dhe Bashkimi janë nga pëlqimet e saj me njërin prej tyre u pa më e afërt.

Ajo postoi një video me Brunon bashkë me një foto të njëjtën e postoi edhe Bruno./InfoKosova/

Shiko videon:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button