Lajme

Korab Jetishi me postim prekës për vdekjen e Behar Morinës

Mbrëmë Kosova u trondit nga një lajm, tupanxhiu nga Gjakova, Behar Morina, u gjet i vdekur brenda një shtëpie të pabanuar në fshatin Moglicë.

Ai ishte edhe mik i familjes Jetishi, derisa këngëtari Korab Jetishi i ka dedikuar një postim prekës.

“Nuk di ta pershkruaj dhimbjen per ty o Behar, ike shune shpejt nga kjo jete,na le te gjithve me zemer te thyer, i lehte te qofte dheu miku im, gjithmon do te kujtojme me mall, une familja ime dhe gjithe shoqëria”, shkruan ai./Indeksonline

Burimi

Back to top button