Lajme

Koronavirusi ia merr jetën edhe një polici, është nga ky qytet

Koronavirusi ia ka marrë jetën pjesëtarit të Policisë së Kosovës, Gegë Prenaj.

Lajmin e ka bërë të ditur për Gazetën Sinjali Kastriot Prenaj, familjar dhe koleg i të ndjerit.

“Sot ka ndërruar jetë kolegu dhe familjari im, Gegë Prenaj. Ka qenë i prekur me koronavirus dhe tash e një muaj ka qenë duke u trajtuar në Klinikën Infektive në QKUK”, ka thënë Prenaj.

Back to top button