Lajme

Kosnett është parë në ndërtesën e Qeverisë, s’ka ndonjë njoftim për takim me Kurtin

Ambasadori amerikan në Kosovë, Philip Kosnett ka qëndruar sot në Qeveri.

Kosnett është parë para disa çasteve duke dalur nga ndërtesa e qeverisë, që sipas të gjitha gjasave ka pasur takim me kryeministrin në detyrë, Albin Kurti edhe pse nuk ka pasur ndonjë njoftim zyrtar nga Zyra e Kryeministrit.

Kryeministri në detyrë dhe ambasadori Kosnett mbajnë takime të rregullta.

Burimi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button