Lajme

Kryqin në qaf dhe e veshur veç në të brendshme, Rita Ora provokon rëndë

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora ka postuar disa fotografi provokuese në Instagramin e saj këtë të premte.

29-vjeçarja duket mahnitëse e veshur me të brendshme të zeza, të cilat i nxjerrin në pah format perfekte.

Rita shtoi dhe shumë bizhuteri argjendi për të kompletuar siluetën e saj. Gjithashtu kaçurrelat perfekte e bëjnë këngëtaren akoma më joshëse.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button