Magazina

Ku po i marrin modelet tona makinat super luksoze ku shëtisin nëpër Dubai?

Modelet e njohura shqiptare tashmë po marrin vëmendje me pushimet e tyre.

Arta Nitaj, Kejvina Kthella dhe Arta Elezaj janë tri modelet që përfolen më së shumti.

Pushimet e tyre në Dubai po marrin vëmendje të madhe, por përkundër këtyre pushimeve ajo që çudit është makinat e tyre luksoze.

Modelet përveq që qëndrojnë shumë gjatë atje, ato gjithashtu bëjnë luks të madh ku shëtiten nëpër qytetë me makina tejet luksoze dhe të shtrejta.

Nuk dihet se nga është burimi i gjithë këtyre parave por modelet dinë si të shijojnë jetën e tyre.

Gjithashtu Dubai për to është destinacioni më i lehtë pasi ato e vizitojnë shumë herë brenda vitit./Lajmi/

Arta Elezaj ‘tranon’ rrjetin, shfaqet superseksi në bekine nga Dubai

Të tri mikeshat e ngushta po shijojnë pushimet në Dubai.

Ato po qëndrojnë mjaftë aktive në rrejtet sociale me imazhe mjaftë tërheqëse.

Së fundmi, Arta ka shpërndrë një fotografi ku shihet hija e njërës prej tyre, si duket me postimet paraprake të Arta Nitajt, duket të jetë ajo .

Ndoshta mund të jetë edhe Kejvina, apo ndonjë shoqe e re me të cilën bukuroshet nuk kanë ndarë akoma asnjë imazh./Kosovarja/

Shiko vdeon:

Modelet e njohura shqiptare, Arta Elezaj, Arta Nitaj dhe Kejvina Kthella tashmë i shohim çdo ditë e më shumë pranë njëra-tjetres, pasi ato që disa ditë po kalojnë pushimet së bashku në Dubai.

‘Treshja’ janë mjaft aktive në rrjetet sociale, ku vazhdimisht në llogaritë e tyre personale publikojnë fotografi e video nga përditshmëria.

Kështu duke publikuar momente të shumta së bashku.

Teksa së fundmi kanë publikuar fotografi e video në bikini duke treguar linjat e perfeksionuara të trupit.

Tri bukuroshet shqiptare, Arta Nitaj, Arta Elezaj dhe Kejvina Kthella, pasi pritën vitin e Ri në Dubai treshja po vazhdojnë festën ende.

Në profilet e tyre në rrjetet sociale kanë postuar imazhe duke i shijuar atmosferën festive nga qyteti luksozë.

Krahas pozave individuale, nuk kanë munguar edhe fotografitë e përbashkëta të bukurosheve.

Treshja kanë shpërndarë fotografi duke pozuar së bashku e mjaft provokuese me veshje transparente.

Arta prej ditësh po qëndron në Dubai dhe po e shijon në maksimum.

Ajo atje ndodhet nën shoqërinë e dy shoqëve të ngushta të saj, Arta Elezajt dhe Kejvina Kthjella.

Së fundmi, në InstaStory, ka shpërndarë disa pamje, ku shihet se bukuroshja po merr rreze djelli.

Ndër të tjera, ajo po qëndron mjaftë aktive në rrejtet socilale, duke sjell imazhe mjaftë të bukura./Kosovarja/

Shiko videon:

Modelja ka ndarë pamje të tilla në storien e saj në Instagram.

Kejvina Kthella, shihet e veshur në të zeza derisa këndon një nga këngët që dëgjohet në prapavijë.

Në storien e saj në Instagram ka publikuar video e cila nuk ka hezituar të shfaqet provokuese duke i dhënë vëmendje gjoksit të saj.

Ndryshe, Kejvina njihet për paraqitje të tilla në media sociale./Lajmi

Shiko videon:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button