Magazina

Kur Jehona Dreshaj e tepron…

Motra e modeles dhe këngëtares shqiptare, Aferdita Dreshaj, Jehona, ka postuar një fotografi për fansat e saj.

E veshur me një bluz dhe fund të shkurtë, Jehona po dukej për mrekulli, shkruan InfoKosova.

Zeshkania ka fituar zemrën shumë fansave fal bukurisë së saj natyrale që e ka.

E sonte me këtë fotografi Jehona e teproj me bukurinë e saj./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button