fbpx
Lajme

Ky do të jetë moti për dy ditët e ardhshme

Të mërkurën do të vazhdojë të mbajë mot kryesisht i vranët dhe kohë pas kohe me reshje të borës, temperaturat mbesin të ngjashme me ato të ditës së marte.

Të enjten parashihet mot i vranët dhe me intervale të shkurta me diell, temperaturat do të shënojnë rritje të lehta.

Vranësirat vende-vende mund të sjellin riga shiu. Temperaturat gjatë këtyre dy ditëve parashihen të lëvizin ndërmjet -3 deri -1 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 1-5 gradë Celsius. /Gazeta Sinjali/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close