KosovëKronika e zezëLajme

Ky është i vrari në Kaçanik

Mbrëmë është gjetur pa shenja jete në një automjet 48-vjeçari me inicialet NC, në rrugën magjistrale Ferizaj–Kaçanik, konkretisht në Kaçanik të Vjetër.

Siç njofton Policia, bëhet fjalë për vrasje. “Nga hetimet e para, të dyshit të vendit të ngjarjeve që janë persona/person që janë të panjohur në Kanikun e Vjetër nga afërsia kanë shti breshëri plumbash mbi automjetet dhe shoferët e mëparshëm nga vendi i ngjarjeve në drejtim të panjohur”, thuhet në njoftim. .

Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se personi i vrarë është N.Cena.

Me vendim të prokurorit kujdestar nga Zyra e Prishtinës Themelore në Prishtinë./indeksonline.net

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button