Magazina

Ky është ish bashkëshorti i Arjola Demirit që e tradhtoi

Aktorja Arjola Demiri ka folur gjithmonë rreth vështirësive që ka kaluar në jetë dhe problemeve me ish bashkëshortin, tani që është pjesë e “Big Brother VIP” historitë e saj kanë qenë edhe më shumë në qendër të vëmendjes dhe vetëm dy ditë më parë ajo ka rrëfyer me më shumë detaje historinë.

Arjola ka pranuar publikisht se ish bashkëshorti e e ka tradhtuar për 6 vite me rradhë që aktorja ishte në djeni ato vite nuk kanë qenë aspak të lehta për aktoren, nënën e tre femijëve e cila në luftë me depresionin prej të cilës e ka shpëtuar nëna e saj.

Por kush është ish-bashkëshorti i Arjola Demirit?

Burime Albeu.com ka mësuar se ish-bashkëshorti i Arjola Demirit është Ajax Boshnjaku, ai është personazh i njohur për mediat dhe botën e kr.imit.

Gjithashtu, burime për Albeu.com bëjnë me dije se Ajax Boshnjaku është sot babi i dy djemve binjak me një grua tjetër me të cilën Arjola Demiri ka edhe çështje penale.

Arjola ka treguar se ka marrë më në fund kujdestarinë e 3 fëmijëve që ka patur nga bashkëjetesa me Ajaxin, pas ajo nuk ka patur një celebrim me ligj me të.

Arjola Demirit i del gjoksi jashtë bikineve në Big Brother

Ka raste kur banorët e Big Brother VIP po harrojnë ku ndodhen, e shpesh edhe po bëjnë lëshime.

Një rast i njëjtë i ka ndodhur sërish aktores Arjola Demirit.

Gjatë një bisede me Sheilën, Kledin dhe Semin, aktorja e cila u bë e njohur me rolin e “Xhbanes”, duke folur e bërë me xheste, i del jashtë gjoks.

Ndryshe, javën e kaluar, Arjola Demiri ka qenë një nga personazhet e përfolura brenda shtëpisë, për hisotrinë e jetës së saj, saktësisht ndarjen nga bashkëshorti.

Arjola Demiri harron që është para kamerave, i del gjoksi derisa po e vishte fustanin

Veshjet e Arjola Demirit shpeshherë janë komentuar, ku aktorja ekspozon tej mase gjoksin me paraqitjet e saj.

Por, pak para spektaklit sonte, aktorja nga Tropoja ka harruar se është në transmetim ‘live’.

E veshur me një fustan të verdhë, Demirit gati sa nuk i del krejtësisht njëri gjoks.

Ndryshe, Arjola brenda shtëpisë së Big Brother ka treguar historinë e jetës së saj, vështirësitë që ajo ka kaluar me ish-bashkëshortin e saj.

Madje, aktorja nga Tropoja ka treguar hapur se ai e ka tradhtuar dhe ajo e ka duruar për 6 vite./Reporteri

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button