fbpx
Magazina

Kylie Jenner befason për të keq me pamjen e saj: Nuk e respekton karantinën

Pas apelit të saj në rrjete sociale për emergjencën Covid-19, Kylie Jenner ka shkelur rregullat që ajo vetë përmendi.
Megjithëse i këshilloi të gjithë të qëndronin në shtëpi, 22-vjeçarja nuk e ka zbatuar këtë masë.
Pa pikë grimi dhe këmbëzbathur, ajo ka hipur në makinë dhe është nisur për tek shtëpia e mikeshës së saj, Stassie Karanikolaou.

Kylie kishte marrë me vete një pije dhe një pako patatina, për të shijuar karantinën me shoqen e ngushtë.

Pa pikë grimi dhe këmbëzbathur, ajo ka hipur në makinë dhe është nisur për tek shtëpia e mikeshës së saj, Stassie Karanikolaou.

Kylie kishte marrë me vete një pije dhe një pako patatina, për të shijuar karantinën me shoqen e ngushtë.

Screenshot 24 15
Screenshot 24 15

Miliarderja duket totalisht gjë tjetër nga fotot në Instagram dhe madje as nuk e vret mendjen për këtë!
Kylie shfaqet e buzëqeshur dhe tepër rehat në një kostum sportiv, madje nuk ka ekstejshën dhe i ka mbledhur topuz flokët e saj natyralë.

22-vjeçarja ka neglizhuar gjithashtu të veshë këpucë, ndërsa fotot e saj kanë habitur rrjetin.

Kjo është ndër të pakëtat raste kur Kylie del pa makeup, pasi ajo përpiqet të shfaqet gjithmonë e kuruar në publik, por mesa duket karantina ka bërë punën e saj!

Screenshot 25 14
Screenshot 25 14


Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close