Magazina

Kylie Jenner vjen me foto tërheqëse para rezidencës 36 milionë dollarë

Kylie Jenner ka pozuar para rezidencës së saj multi-miionëshe.

23 vjeçarja ka publikuar tri imazhe në profilin e saj zyrtar në Instagram.

E veshur bukur duke venë në pah linjat trupore, Kylie arriti të shfaqet në top-formë.

Kylie, kishte zgjedhur të vesh një bluzë të bardhë dhe pantolla blu, teksa rreth barkut vendosur mbante një zingjir, blogerja e njohur mbante në dorë edhe një çantë kombinuar me pantollat./Lajmi


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button