Ballkan

Lëkunden shumë fortë raportet Serbi-Rusi

Lëkunden shumë fortë raportet Serbi-Rusi

Presidenti serb, Aleksander Vuçiq e ka urdhëruar Agjensinë e Sigurisë Kombëtare për të hetuar një spiunazh të mundshëm nga spiunët…
Policia e Serbisë plagos rëndë një shqiptar nga Medvegja, po transportohet në QKUK

Policia e Serbisë plagos rëndë një shqiptar nga Medvegja, po transportohet në QKUK

  ipas këshilltarit Komunal të Medvegjës, Florim Sahiti, Policia serbe sot ka plagosur rëndë Milazim Muratin nga Gërbaci i Komunës…
Kërcënon Vuçiqi, paralajmëron katastrofë nëse Lista Serbe mbetet jashtë Qeverisë së Kosovës

Kërcënon Vuçiqi, paralajmëron katastrofë nëse Lista Serbe mbetet jashtë Qeverisë së Kosovës

Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq ka thënë sot se është shumë i shqetësuar për situatën në Kosovë, dhe se çdo përpjekje…
Back to top button
Na ndiqni ne Facebok
Like nese je Shqiptar

Close
Close