Shqiperi

E rëndë: Nëna e tre fëmijëve i jep fund jetës në mënyrë tragjike

E rëndë: Nëna e tre fëmijëve i jep fund jetës në mënyrë tragjike

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Kuçovë, ku një grua i ka dhënë fund jetës duke…
Këta janë tre zyrtarët shqiptarë që nuk do mund të shkelin më në SHBA

Këta janë tre zyrtarët shqiptarë që nuk do mund të shkelin më në SHBA

Ambasada  amerikane është shprehur se lufta kundër korrupsionit është prioritet i tyre në Tiranë. Në një postim në Facebook, Ambasada…
Elvis Naçi tregon si u mashtruan shqiptarët për të shkuar në Siri

Elvis Naçi tregon si u mashtruan shqiptarët për të shkuar në Siri

Cila është lidhja mes Islamit dhe Shetit Islamik? Si u mashtruan shqiptarët për të shkuar në Siri? Për këtë foli…
Punëtori 18 vjeçar shtypet për vdekje

Punëtori 18 vjeçar shtypet për vdekje

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë të mërkurë në Bypassin e Fierit, ku gjatë punimeve për rrugën një 18…
Dasma që u kthye në mort, nëna: Nuk e dua jetën, dua të shkoj tek gocat e mia

Dasma që u kthye në mort, nëna: Nuk e dua jetën, dua të shkoj tek gocat e mia

Dasma që u kthye në mort, nëna: Nuk e dua jetën, dua të shkoj tek gocat e mia “Stop” sjell…
Back to top button
Na ndiqni ne Facebok
Like nese je Shqiptar

Close
Close