Lajme

LAJMI I FUNDIT – Avdullah Hoti thot se populli prap do te hyj ne karantine

Kryeministri Avdullah Hoti në konferencën për media tha se sítuata është tepër ala rmante. Hoti paralajmëroi se nëse nuk respektojnë masat, atëherë do të detyrohen t’i kthejnë masat kundër Covid-19
“Sot kam marrë informata nga Instituti dhe situata është ala rmante”, u shpreh ai. Tutje ai tregon se kanë gati manualin i cili jep udhëzimet e sakta se si duhet të silleni ja deklarata tij.

Source link

Back to top button