Lajme

LDK dhe AAK arrijnë marrëveshje për bashkëqeverisje

Lidhja Demokratike e Kosovës dhe Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës kanë arritur marrëveshje për bashkëqeverisje.

Këtë e konfirmoi kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj pas takimit që pati me kryetarin e LDK-së, Isa Mustafa dhe kandidatin për kryeministër, Avdullah Hoti.

Lajmi në përditësim.

Burimi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button