Magazina

Ledjana kthen shpinën dhe tregon të pasmet gjigante
Ledjana Prenga u komentua sërish në mediat rozë.

Kjo pasi ishte e ftuar në Përputhen Prime këtë herë si mysafirë bashkë me ish konkurrentet tjera, shkruan InfoKosova.

Përpos natyrës së qetë Ledjana është komentuar gjithmonë për linjat trupore.

Së fundmi ajo vuri në pah ato ku më pozë nga mbrapa në fokus ka të pasmet e mëdha./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button