Magazina

Ledri dhe Sara zgjedhin këtë vend për pushimet dimërore

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë një nga emrat më të përmendur në mediat rozë, të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale ku ndajnë përditshmërinë me ndjekësit e tyre.

Ledri ka lënë pak anash aktivitetet muzikore për të shijuar pushimet me partneren e tij.

Dyshja e njohur kanë zgjedhur Banskon e Bullgarisë për ti kaluar pushimet dimërore.

Ky është pushimi i parë për vitin 2022 për çiftin Ledri-Sara.

Sipas imazheve që kanë postuar në rrjetet sociale ata po shihen se po i shijojnë mjaft shumë pushimet.

Ndryshe, çifti janë prindër të një vajze të quajtur Poem Blue./Lajmi/

Ledri Vula dhe Sara Hoxha vazhdojnë të jenë çifti më i komentuar në mediet rozë.

Duke qenë shumë aktiv në rrjetet sociale, ata ndajn me ndjekësit imazhe të ndryshe nga përditshmëria e tyre.

Kështu kanë bërë edhe së fundmi, ku kanë postuar disa pamje nga vendi që kanë zgjedhur për pushimet dimërore.

Çifti kanë zgjedhur Bansko – Bullgari dhe pamjet mahnitëse janë postuar në rrjetet sociale./GazetaBlic/

Ledri dhe Sara janë çifti më i dashur dhe më i komentuar në mediet rozë.

Në rrjetet sociale ata kanë bërë me dije se do të bëhen me një vilë të re.

Sipas disa fotografive të cilat po qarkullojnë në rrjet, dyshja kanë bërë me dije së kanë filluar edhe përgaditjet e para për renovimin e kësaj vile.

Ndryshe, Ledri dhe Sara janë prindër të një vajze dhe dashurinë që kanë për të e shprehin shumë shpesh edhe në rrjetet sociale./Blic/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button