Lajme

“Llapjani” i “O sa mirë” testohet për Covid-19, ky është rezultati

Aktori kosovar, Kushtim Qerimi i është nënshtruar testit të koronavirusit.

Pas dal së rezultateve aktori ka njoftuar miqtë dhe koleget se ka rezultuar negativ në testin e Covid-19.

“Kogja nifar lezeti kaka me dal negativ në testin e k’tij virusi”, ka shkruar aktroi në postim.

Kujtojmë që Kushtimi më së miri njihet me rolin e “llapjanit” në serialin vendor “O Sa Mirë”./Indeksonline/

Llapjan
Llapjan

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button