Lajme

Lokja e sheh djalin e saj pas 31 vjetësh, reagimi dhe fjalët e kësaj nëne do t’ju bëjë të qani me lot (Video)

Një video ka kohë që është publikuar në youtube, por edhe në rrjetet e tjera sociale, e cila tregon një moment tejet të lumtur për një nënë, e cila e pa djaline saj për herë të parë pas 31 vitesh, shkruan pemajetes.com.

Ajo ka falënderuar Zotin që iu dha mundësia që ta shihte djalin e saj para se kjo të largohej nga kjo botë. “E falënderoj Zotin që të pash para se të largohem nga kjo botë”, dëgjohet lokja duke thënë e mbërthyer nga lotët e gëzimit.

Për më shumë, shikojeni videon e më poshtme:

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button