Lajme

Lorena Haliti sot feston ditëlindjen e 23, më e bukur se kurrë

Lorena HalitiLorena Haliti sot gëzon ditëlindjen e radhës.

Për modelen bukuroshe, dita e parë e ditëlindjes ka nisur kaq mirë dhe këtë e ka dëshmuar me anë të një paraqitje në llogarinë e saj në Instagram, shkruan Indeksonline, përcjell GazetaBlic.Lorena shkëlqen nga bukuria, dhe hiç më pak në sy bien edhe format e trupit të saj.

Urojmë që viti të vazhdojë kështu për Lorenen, me këtë energji dhe pozitivitet!

Burimi

Back to top button