Lajme

Lorena në të brendshme transparente, çfarë zogëze

Modelja kosovare që jeton në Amerikë Lorena Haliti ka nxehur temperaturat në mesnatë me disa foto tepër të nxehta

Lorena është shfaqur me të brendshme transparente ku i shfaqet edhe gjoksi i saj seksi.

Ajo nuk ka treguar se për cilin qëllim është bërë fotosesioni i radhës duke lënë kështu fansat të lumtur me paraqitjen e saj të fundit.

Modelja kosovare filloi karrierën në modelim vitin e kaluar dhe ka pasur një sukses të jashtëzakonshëm duke modeluar për emra të mëdhenj të shtëpive të modës në SHBA.

Burimi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button