Magazina

Luana vjen me poza joshëse

Moderatorja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, para disa ditësh solli promon e emisionit të ri ”Zemër Luana”.

Së fundmi, ka postuar disa fotografi nga prapaskenat e kësaj promoje.

Në të brendshme plazhi si dhe në veshje elegante, ajo rrëmbeu vëmendjen e gjithë ndjekësve të saj.

Ajo dukej në super formë dhe e lumtur duke e realizuar një nga ëndrrat  e saj të profesionit.

Image

Image

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button