Magazina

Luana Vjollca tërheqëse para pasqyres

Luana Vjollca është njëra ndër moderatoret më të dashura dhe të komentuara të shoë bizit shqiptar.

Ajo merr vëmendje të madhe kudo me paraqitjet e saja unike.

Së fundmi ajo që ka rënë në sy është një video ku shihet moderatorja para pasqyres, duke vënë kështu në pah format e saja përfekte që ka.

Ajo po duket shumë bukur dhe mjaft provokative. /Kosovarja/

Moderatorja shqiptare, Luana Vjollca ka kohë që i ka munguar ekranit.

Fansat e saj kanë qenë shumë kureshtar për emisionin “Shiko Kush Luan” i cili me sa duket po ju mungon të gjithëve.

Sipas aludimeve të fundit, Luana Vjolla nuk është më pjesë e “Top Channel” por ditën e djeshme moderatorja ju dha fund të gjitha thashethemeve sa i përket karrierës së saj dhe emisionit të shumë shikuar.

““Zemrat e mia, gjithë ju që kërkoni “Shiko Kush Luan”, me 1 janar”- ka shkruar Luana sipër një fotografie të postuar në Instagram./Blic/

Luana Vjollca është njëra ndër moderatoret më të dashura të publikut shqiptar.

Ndërkaq ajo tash e disa muaj ka qëndruar shumë në hije duke mos prezantuar kështu asnjë emision televiziv.

Por gjithsesi ajo ka treguar se kjo qetësi e saj, ia ka vlejtur për diçka, pasi që ajo do të vi me diçka të re shumë shpejt.

E gjatë kohës sa është ende më e lirë ajo ka treguar se është duke shijuar kohën më të mirë të jetës së saj.

Duke udhëtuar e vizituar vendet më të bukura të botës.

Ajo që ra në sy së fundmi është një foto që ka postuar Luana ku është duke bërë plazhë në pikë të dimrit./Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button