Kronika e zezëMagazina

“Ma theve zemrën”, Fjolla Morina humb personin e dashur

Fjolla Morina ka humbur një njeri të shtrenjtë. Lajmin e trishtë e ka bërë me dije vetë këngëtarja përmes një postimi në Instastory.

“Zemra ime. Kurrë në jetë nuk kisha dashur ta bëj këtë postim për ty, kështu siç po e bëj sot. Po Zoti e paska shkruar kështu. Zoti të shpërbleftë në lule të parajsës.”, shkroi ajo.

Në një tjetër postim, Fjolla shkruan se personi që ka humbur ka qenë si nënë e dytë për të dhe se nuk do t’i harrojë kujtimet që kanë bashkë.

“Zemrën ma theve. Ke qenë nëna ime e dytë dhe kurrë nuk do t’i harroj kujtimet e mira me ty”, është shprehur ajo.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also
Close
Back to top button