TV/Film

Melinda Ademi feston ditëlindjen e 24-të

Melinda Ademi feston ditëlindjen e 24-të

Melinda Ademi tashmë është njëra nga këngëtaret më të pëlqyera në trojet shqiptare. Ajo vite më parë ishte e pranishme…
Pamje brenda fermës 14 milionë dollarëshe të Kanye West

Pamje brenda fermës 14 milionë dollarëshe të Kanye West

Kanye West vazhdon të rrisë portofolin e tij të pasurive të patundshme. Sipas TMZ, fituesi i Grammy ka blerë kohët…
Jennifer Lopez thotë se luajti në filmin “Hustlers” pa pagesë

Jennifer Lopez thotë se luajti në filmin “Hustlers” pa pagesë

Jennifer Lopez nuk punon falas – nëse nuk është në kushtet e saj. “Unë nuk jam paguar një shumë të…
Getinjo publikon këngën e re “Une”

Getinjo publikon këngën e re “Une”

Reperi i njohur nga Ferizaj, Getinjo, ka prezantuar para publikut projektin e ri muzikor. Kjo këngë mban titullin “Une”, ndërsa…
Pas deklaratës së fuqishme, Bebe Rexha i del në përkrahje Mario Dedivanovicit: Jam kaq krenare me ty, të dua

Pas deklaratës së fuqishme, Bebe Rexha i del në përkrahje Mario Dedivanovicit: Jam kaq krenare me ty, të dua

Një deklaratë e bërë të mërkurën nga grimeri i njohur shqiptar, Mario Dedivanovic, gjatë pranimit të çmimit “American Influencer Awards”…
Manjola Nallbani vjen me poza tërheqëse nga “Air Albania Stadium”

Manjola Nallbani vjen me poza tërheqëse nga “Air Albania Stadium”

Këngëtarja e njohur, Manjola Nallbani, ka marrë pjesë të dielën në inaugurimin e Stadiumit “Air Albania”, i njohur ndryshe si…
Big Mama i reagon fanses që e kritikoi për paraqitjen e ekspozuar pak pas vdekjes së babait

Big Mama i reagon fanses që e kritikoi për paraqitjen e ekspozuar pak pas vdekjes së babait

Këngëtarja e njohur Big Mama, së fundmi u përball me një humbje tragjike në familjen e saj. Babai i saj,…
Arilena Ara publikon bashkëpunimin e radhës

Arilena Ara publikon bashkëpunimin e radhës

Këngëtarja e njohur shqiptare, Arilena Ara, ka prezantuar për publikun projektin e saj më të ri muzikor. Ajo ka sjell…
Kuizi që dhuron super shpërblime sonte: Luaj në “Tap n’All”

Kuizi që dhuron super shpërblime sonte: Luaj në “Tap n’All”

Sonte në ora 19:00 fillon edicioni i radhës i TapQuiz. Tap n’All i udhëhequr nga Jonida Vokshi kësaj radhe ka…
Ava Max ndryshon tërësisht, nga një bionde e thjeshtë në një brune simpatike

Ava Max ndryshon tërësisht, nga një bionde e thjeshtë në një brune simpatike

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Ava Max, është shumë e pëlqyer për stilin e saj. Ajo ka krijuar tashmë imazhin…
Fjalimi i Marios ka prekur edhe Albërie Hadërgjonajn: Zoti na bëri ne të përsosur, ai kurrë nuk gabon

Fjalimi i Marios ka prekur edhe Albërie Hadërgjonajn: Zoti na bëri ne të përsosur, ai kurrë nuk gabon

Grimeri i njohur shqiptar, Mario Dedivanovic, është shpërblyer së fundmi me çmimin “American Influencer Awards”. Ka qenë super ylli Kim…
Rita Ora duket elegante me pallto dhe kapele në kokë, ndërsa vazhdon xhirimet e filmit “Twist”

Rita Ora duket elegante me pallto dhe kapele në kokë, ndërsa vazhdon xhirimet e filmit “Twist”

Ajo dukej tejet elegante teksa portretizonte rolin e Artful Dodger. Rita Ora u vu përsëri në dukje gjatë xhirimeve të…
Bebe Rexha do të prezantojë të mërkurën nominimet e “Grammy Awards 2020” krah Alicia Keys

Bebe Rexha do të prezantojë të mërkurën nominimet e “Grammy Awards 2020” krah Alicia Keys

“Grammy Awards” është ngjarja më e madhe muzikore e vitit. Nata e ndarjes së çmimeve vjetore për muzikë është po…
Një javë pas “Malli”, Kida paralajmëron këngën e re

Një javë pas “Malli”, Kida paralajmëron këngën e re

Orhidea Latifi apo siç njihet me emrin e artit, Kida, një javë më parë solli këngën e re me titull…
Si kanë ndryshuar 10 femrat e famshme ‘rebele’ të viteve 2000, dhe çfarë bëjnë ato sot?

Si kanë ndryshuar 10 femrat e famshme ‘rebele’ të viteve 2000, dhe çfarë bëjnë ato sot?

Gjatë viteve të famës së tyre, shumica e të famshmëve kalojnë nëpër të ashtuquajturën evolucion të bukurisë. Por, shumë yje…
Blero dhe Afrona Dika shijojnë muajin e mjaltit në Hawai

Blero dhe Afrona Dika shijojnë muajin e mjaltit në Hawai

Këngëtari i njohur i skenës tonë muzikore, Blero Muharremi dhe partnerja e tij, Afrona Dika, padyshim se ishin një nga…
Dafina Zeqiri paralajmëron këngën e re në bashkëpunim me reperin italian, Sfera Ebbasta

Dafina Zeqiri paralajmëron këngën e re në bashkëpunim me reperin italian, Sfera Ebbasta

Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri, tashmë njihet edhe për bashkëpunimet e saj me emra të njohur në botë.  Dhe siç shihet,…
Gjira uron veten për ditëlindjen e 30-të: Jeta jo gjithmonë e lehtë, por ia ka vlejtur çdo ditë

Gjira uron veten për ditëlindjen e 30-të: Jeta jo gjithmonë e lehtë, por ia ka vlejtur çdo ditë

Sot (e martë), është një ditë mjaft e rëndësishme për reperen e njohur shqiptare, Gjira Kajtazi. Kjo ngase ajo feston…
Atentati ndaj Arjan Ndojës – Prokuroria i kthen celularin Kejvina Kthellës, por i mban makinën

Atentati ndaj Arjan Ndojës – Prokuroria i kthen celularin Kejvina Kthellës, por i mban makinën

Vetëm një ditë pas kërkesës së Kejvina Kthellës në Gjykatën e Krimeve të Rënda, gazetarja Klodiana Lala raporton për BalkanWeb…
Vesa Smolica merr vëmendje me një pozë atraktive, ndërsa shfaqet gjysmë e zhveshur

Vesa Smolica merr vëmendje me një pozë atraktive, ndërsa shfaqet gjysmë e zhveshur

Ajo është njëra prej artisteve më të dashura për publikun shqiptar dhe shpesh rrëmben vëmendje në rrjetet sociale me postimet…
Mozzik vë në pah tatuazhet e tij në setin e ri fotografik

Mozzik vë në pah tatuazhet e tij në setin e ri fotografik

Reperi i njohur nga Ferizaj, Mozzik, vazhdon të jetë një nga emrat më të pëlqyer e më të përfolur në…
Katy Perry dhe Dua Lipa kritikohen nga këngëtarja indiane, Sona Mohapatra për vizitën e tyre në Indi

Katy Perry dhe Dua Lipa kritikohen nga këngëtarja indiane, Sona Mohapatra për vizitën e tyre në Indi

Këngëtarja e njohur indiane, Sona Mohapatra, ka kritikuar Katy Perryn dhe Dua Lipën për mos takimin e ndonjë prej këngëtarëve…
​Johnny Depp ndahet nga e dashura e tij më e re

​Johnny Depp ndahet nga e dashura e tij më e re

Sipas një raporti të ri nga The Daily Mail, aktori 56-vjeçar u nda kohët e fundit nga e dashura e…
Yll Limani publikon këngën e re “S’ki me m’pa”

Yll Limani publikon këngën e re “S’ki me m’pa”

Këngëtari i njohur shqiptar, Yll Limani, ka publikuar projektin e ri muzikor. “S’ki me m’pa” mban titullin kjo këngë, ndërsa…
Kylie Jenner shet rreth 600 milionë dollarë aksione në kompaninë e saj të kozmetikës

Kylie Jenner shet rreth 600 milionë dollarë aksione në kompaninë e saj të kozmetikës

Kylie Jenner do të shesë pjesën më të madhe të kompanisë së saj të kozmetikës për 600 milionë dollarë apo…
Dua Lipa reagon pas pritjes së Anglisë në Kosovë

Dua Lipa reagon pas pritjes së Anglisë në Kosovë

Kosova dje (e diel), ishte nikoqire e Anglisë në stadiumin “Fadil Vokrri” për ndeshjen e fundit të fazës kualifikuese për…
Back to top button
Na ndiqni ne Facebok
Like nese je Shqiptar

Close
Close