Lajme

Majlinda Kelmendi sot feston ditëlindjen

Xhudistja Majlinda Kelmendi sot (09 maj, 2020) i mbush 29 vjet.

Këtë e ka bërë të ditur trajneri i saj, Driton Kuka, përmes një shkrimi në Facebook.

Kuka ka thënë se Kelmendi është kryevepra e punës së tij.

“Urime ditëlindja Majlinda! Njeriu në jetë lind dhe jeton për të krijuar – për të lënë gjurmë për veten, familjen dhe kombin. Kryevepra e punës sime – Majlinda”.

Urime ditëlindja Majlinda Majlinda’s birthday Njeriu në jetë lind dhe jeton për të krijuar!Për të lan gjurmë për veten,familjen,kombin …Kryevepra e punës time – Majlinda

Publiée par Driton Toni Kuka sur Vendredi 8 mai 2020

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button