MagazinaMuzikeTV/FilmYjet

Majlinda ndez rrjetin me foton e fundit, po duket më e ‘zjarrtë’ se kurrë më parë

Modelja nga Prishtina, Majlinda Zeka vazhdon të jetë një emër tejet i lakuar në mediat rozë.

U bë e njohur fillimisht si e dashur e reperit të mirënjohur, Majkut, me të cilin ka edhe një djalë

Majlinda është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë tejet tërheqëse.

Ajo sërish është shfaqur nga pushimet dhe po duket shumë e ‘zjarrtë’.

Back to top button