Lajme

Makina doli nga rruga dhe u bë copa copa, jep shpirt në vend 23-vjeçari shqiptar: E zeza nënë o bir!

Një aksident me vde kje ka ndodhur këtë mbrëmje në Cërrik. Poli cia njofton se një makinë ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga, ku për pa sojë ka humbur jetën drejtuesi 23-vjeçar.

Cërrik/ Info rmacion paraprak:

Në ak sin rrugor Belsh – Cerrik, në fshatin Shales, Cërrik, shtetasi Indrit Zekthi, 23 vjeç, banues në Belsh, duke drejtuar mjetin tip “Benz”, ka humbur kontrollin mbi mjetit dhe për pasojë mjeti ka dalë nga rruga.

Si pas ojë ka ndërruar jetë drejtuesi i mjetit shtetasin I.Z. Grupi het imor po punon për zbardhjen e shk akut të aksi dentit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button