Lajme

Malisheva, qyteti më romantik në Kosovë

Malisheva, qyteti më romantik në Kosovë.
Gjatë ditës së djeshme u shënua dita ndërkombëtare e të dashuruarve apo siç njihet ndryshe ‘Shën Valentini’.

Sipas ‘Google Trends’, qyteti më romantik në Kosovë është Malisheva, transmeton Indeksonline.

Ndërsa në Shqipëri, qyteti më romantikë është Saranda, pozitën e dytë e zë Vlora dhe pastaj e treta është Tirana.

Source link

Back to top button