Magazina

Mami më e bukur në botë lë me gishta në gojë gjithë Parisin

Daphne Joy së fundmi po qëndron në Paris.

Bukuroshja e njohur në qytetin e dashurisë ka bërë edhe disa foto të reja të cilat më pas i ka publikuar në Instagram.

Në këto foto, ajo shihet me një fustan të zi që ia ka vënë në pah këmbët tërheqëse që ka.

Daphne Joy ka publikuar një foto tjetër provokuese në profilin e saj në Instagram.

Modelja e ka postuar një imazh ku shihet e veshur në një fustan të zi, tejet elegant dhe në fokus janë linjat e saj perfekte.

Gjersa në duar mban disa lule, ajo ka mhanitur gjithë ndjekësit me bukurinë e saj.

Modelja filipinase njihet edhe si e ish e dashura e reperit 50 cent me të cilin ka një djalë.

Daphne Joy ka publikuar një foto tjetër provokuese në profilin e saj në Instagram.

Bukuroshja e ka nisur ditën me një foto ku shihet e veshur në të brendshme dhe në fokus janë linjat e saj perfekte.

“Një kapuçino të lutem”, ka shkruar 32 vjeçarja në mbishkrimin e fotos.

Bukuroshja filipinase njihet edhe si e ish e dashura e reperit 50 cent me të cilin ka një djalë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button