Lajme

Marina “harron” të vesh breke, ja si mundohet ta fsheh “zogun”

Moderatorja Marina Vjollca është duke qëndruar në Dubai bashkë me burrin dhe motrën e saj, shkruan “InfoKosova”.

Nga Dubai i bukur dhe luksoz, ajo po na ofron pamje të ndryshme.

Njëherë e mbuluar me shami si të ishte muslimane, e tani vjen tepër ekspozuese.

Në fotografinë e fundit shihen çifti Getoar-Marina bashkë duke darkuar, por ajo që bie në sy është trupi i Vjollcës ku vërehet se ajo ka veshur një fustan të hapur i cili tregon se moderatorja nuk ka veshur fare breke.

Ndërsa vet Marina mundohet me dorë që ta mbuloj trupin e saj për të mos iu dukur pjesët e saj të brendshme./

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button