Lajme

Marina Vjollca josh ndjekësit me fustanin e saj transparent

MarinaPrezantuesja e njohur, Marina Vjollca, e ka dëshmuar tashmë që ka një vend të veçantë në estradën shqiptare.Kjo përmes suksesit të saj në ekranet televizive dhe paraqitjet e saj të detajuara në jetën e përditshme shkruan Telegrafi, përcjell Gazeta Prishtina.

Së fundmi, përmes një postimi në rrjetin social Instagram, ajo ka lënë me gojë hapur të gjithë ndjekësit me dukjen e re.

Burimi

Back to top button