Lajme

Martesa e shumëpërfolur e Aidës, burri i saj flet për ndarjen nga gruaja e parë

Burri i Aida Doҫit ka folur në lidhje me ndarjes nga gruaja e parë.

Aida Doçi dhe Naser Qeli ishin sonte protagonistë në Prive pas martesës.

Ata folën gjerë e gjatë për lidhjen, gjithçka që u komentua dhe jo vetëm.

Mes tjerash, menaxheri i këngëtares, tashmë bashkëshorti i saj foli për ndarjen nga bashkëshortja e parë dhe rënien në dashuri me Aidën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button